Catering

Print

Specjalizujemy się w dostarczaniu posiłków regeneracyjnych dla firm i instytucji. Współpracujemy na stałe z takimi firmami jak:
- Smurfit Kappa Polska
- Foulet Europe Polska
- Kompania Piwowarska S.A.
- Nestle Waters Polska
- Sygnity S.A.
- Janisz Usługi Samochodowe

Wykonujemy we własnym zakresie (własne zaplecze, materiały, transport) obsługę gastronomiczną przyjęć, imprez, bankietów i konferencji.

Profesjonalny catering należy do najtrudniejszych usług, jakimi parają się firmy restauracje. Dobrze wykonany catering to bardzo wiele różnych czynników składających się w jedną całość.
Szczególną uwagę zwracamy na:

Odpowiednie potrawy w cateringu

Właściwy dobór dań na przyjęcie to sprawa kluczowa. Dania dobiera się w zależności od preferencji osoby zamawiającej, jak również i od pory roku. Latem wybiera się głównie sałatki i przystawki kosztem mniejszej ilości dań "ciężkich" oraz gorących. Zimą odwrotnie - na stołach królują potrawy sycące. Zimowy catering to dania duszone, smażone, wędzone oraz mniejsza ilość lekkich przystawek z sałatek.

Catering a ozdabianie potraw

Ważna jest również sprawa estetyki podawanych dań. Potrawy przystrajamy wg panujących zasad profesjonalnego ozdabiania potraw.

Obsługa

Kompleksowy catering to również obsługa. Obsługa głównej mierze zaspokaja oczekiwania gości serwując posiłki, prowadząc luźne rozmowy z gośćmi czy usuwając zabrudzenia spowodowane przez przypadek przez gości. Obsługa cateringu pełni bardzo ważną rolę: musi być w każdym miejscu spotkania, a jednocześnie pozostawać na uboczu.

Polecamy

Menu Restauracji

Zapraszamy do zapoznania się z menu n...

Oferta Garmażeryjna i Cateringowa

  Zamówienia realizujemy na półmi...

Imprezy okolicznościowe w lokalu

Czy poznałeś już nasze nowe sale ba...

Catering

Specjalizujemy się w dostarczaniu pos...